ספר פיננסי לילדים :ארגז הקסמים של אריק

 

ארגז הקסמים של אריק, המיועד לילדים וכתוב בשפתם, יספק לילדיכם תשובות לשאלות פיננסיות בסיסיות כגון : כיצד משתמשים בשטרות ומטבעות , לצורך מה צריך לחסוך , כיצד אני נהיה צרכן נבון ועוד.
זהו ספר חינוך פיננסי ייעודי, המקנה ידע וכלים בסיסיים בתחום הפיננסי.

גיבור הסיפור הוא אריק, ילד נבון ומקסים,  בעל דרישות כמו לכל הילדים, המבין באמצעות התנסות והדרכה, כיצד להיות צרכן נבון.

ספר חובה לילדי בית ספר יסודי, המוביל  אותם להתנהגות צרכנית נבונה ומקנה להם בסיס לניהול פיננסי של כספם בעתיד.חוות דעת קוראים
 

יניב שלום,

 

אני שמח לשתף אותך בחוויה מדהימה שחוויתי עם הילדים שלי שלי (9) ורון (7).

בסוף השבוע קראנו ביחד את ספרך "ארגז הקסמים של אריק" (שקניתי ממך ביום שישי) ושוחחנו על המושגים והתובנות שעלו ממנו כמו: רוצה מול צריך, תקציב, צרכנות נבונה והשוואת מחירים.

נדהמתי לראות כמה הם התעניינו בסיפור ובנושאים שהוא מעלה, ומרמת שיתוף הפעולה בזמן הקריאה ובמהלך הסופ"ש. ביום ראשון הם גם סיפרו לאמא שלהם על הספר מיוזמתם.

 

היום הלכנו עם שלי לרופא עיניים אחרי שבזמן האחרון היא התלוננה שהיא לא רואה טוב מרחוק. אחרי בדיקה מעמיקה ויסודית של הרופא הוא קבע שעדי צריכה להרכיב משקפיים. הצעתי שנשתמש בכלים שלמדנו בספר ברכישת משקפי הראייה החדשים של עדי והיא התלהבה. ראשית היא קבעה שהיא באמת צריכה משקפים ולא רק רוצה. הלכנו לאופטיקה הלפרין והיא שאלה על מבצעים ומחירים ובחרה כמה זוגות משקפיים שהיא ביקשה לשמור בצד עבורה. משם המשכנו לאופטיקנה ושוב היא בחרה משקפיים שונים בדקה מחירים ומבצעים ואז יצאנו לרחוב וישבנו על ספסל ועדי הכינה טבלה שבה היא השוותה בין ההצעות השונות. היא בחרה במשקפיים שמצאו חן בעינה באופטיקנה וגם חסכה 300 ₪ (!). ההתערבות שלי בתהליך הייתה מינימאלית, בעיקר שאלתי אותה שאלות ונתתי לה את הזמן והאפשרות לקיים את התהליך של הצרכנות הנבונה והחמאתי לה מאוד על מה כל מה שהיא עשתה או אמרה

הדפס
  עמוד הבית | רכישת ספר דרך האתר | תוכנה לניהול תקציב | פורום  
1-700-701-081       בניית אתרים סידיטק - בניית אתרים